Restauracja

W tym miejscu ofereujemy Państwu przede wszystkim tradycyjną kuchnię polską. W sezonie codziennie proponujemy nowe dania dnia, których skład uzależniony jest od pory roku i dostępnych świeżych produktów.

 

Nasza restauracja działa od lipca 1999 r.  i znjaduje się w najpiękniejszym miejscu w Dusznik- parku zdrojowym. Panuje tu przyjemny gwar towarzyszący rozmowom przy barze. Słychać sympatyczny stukt naczyń, a z kuchni dochodzą odgłosy świeżo przygotowywanych potraw. Tu zawsze tętni życie. Wchodzący klienci ci, którzy muszą już uciekać i ci nerwowo kręcący się wokół, próbując dokonać najlepszego wyboru i muzyka w tle, nadają wydarzeniom tempa.

Wystrój naszej restauracji nawiązuje do starych wnętrz, co czyni go doskonałą odskocznią od codzeinnego pędu i stresu. Cała restauracja przystosowana jest dla około 80 osób. Różnorodne elementy dekoracyjne, świece na stołach, kwiatki w wazonach i cudowna atmosfera decydują o tym, że nasi klienci przychodzą do restauracji dosłownie na domowy posiłek i nie tylko…